Naszą pasją jest filmowanie z powietrza, używamy do tego najnowocześniejszych wielowirnikowców (tzw. dronów).570 870 570

O firmie

DroneFlyAway.pl posiada swoją siedzibę w Bydgoszczy dlatego głównym trenem, na którym działamy jest województwo kujawsko-pomorskie. Jesteśmy jednak otwarci na zlecenia klientów z całej Polski.

Filmowanie oraz wykonywanie zdjęć to zajęcia, które są naszą życiową pasją,  kochamy to, co robimy i naszą pracę wykonujemy najlepiej jak potrafimy. Nasi operatorzy posiadają zgodę Urzędu Lotnictwa Cywilnego na wykonywanie lotów komercyjnych, ważne badania lotniczo-lekarskie oraz ubezpieczenie OC gwarantujące naszym klientom pełną ochronę. 

Zarejestrujemy dla Ciebie film jakości Full HD oraz 4K. Operatorzy naszych dronów posiadają odpowiednie przeszkolenie i umiejętności, dzięki czemu ujęcia wykonane za pomocą dronów zapierają dech w piersiach.

Nasze doświadczenie pozwala na bardzo dynamiczne ujęcia, a naszym jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia naszych klientów.

Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia na obszarach dozwolonych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, które wykonamy w bezpiecznych warunkach. Każde zlecenie, nawet najmniejsze, traktujemy poważnie i profesjonalnie. Realizujemy zlecenia dla firm, miast, gmin i osób prywatnych tak, aby sprostać indywidualnym potrzebą każdego Klienta. Dążymy do maksymalnego zadowolenia Klienta z powierzonego nam zadania.

Gwarantujemy wysokiej jakości usługi w rozsądnej cenie.

Warto nam zaufać i nawiązać z nami współpracę. Przekonaj się sam, zadzwoń do nas.
Odpowiemy na każde pytanie.